Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
szczęśliwe zakończenie

Leasing – Żywiec

Zainwestuj w swoje przedsiębiorstwo i zdobądź odpowiednie urządzenia oraz zaplecze techniczne, które pozwolą Ci osiągnąć sukces na rynku biznesowym. Skorzystaj z naszej oferty już teraz!

image
image
image
image
image
image
image
image
image

Zakup wielu urządzeń takich jak samochody, pojazdy innego typu czy też maszyny budowlane i przemysłowe nie zawsze jest konieczny – przedsiębiorcy mogą sięgnąć po wygodne rozwiązanie jakim jest leasing. Leasing pozwala na użytkowanie wziętego od leasingodawcy urządzenia na własnych warunkach a koszty rozliczenia za użytkowanie rozkładają się na miesiące i lata, dając możliwość późniejszego wykupu urządzenia poprzez uiszczenie końcowej opłaty. Sprawdź oferty leasingowe dostępne w Żywcu!

Leasing – dla kogo, po co i dlaczego?

Leasing to usługa dedykowana przedsiębiorcom mającym zapotrzebowanie na kosztowne zaplecze techniczne, którego wartość, przy pokryciu jej z własnego kapitału, mogłaby zaburzyć płynność finansową spółki i narazić ją na niestabilność. Leasing umożliwia pełnoprawne użytkowanie wziętych w leasing urządzeń a nawet, w wybranych przypadkach, wliczenie ich w środki trwałe przedsiębiorstwa. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa i świadczonych przez nie usług lub produkcji określonych przedmiotów, urządzenia, które mogą zostać wzięte w leasing, są różne. Do najważniejszych z nich zaliczane są jednak z pewnością samochody osobowe (często całe floty firmowe), samochody ciężarowe i dostawcze, maszyny przemysłowe oraz wiele innych urządzeń technicznych. W Żywcu leasing oferowany jest przez najróżniejsze instytucje finansowe, dlatego jeśli nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować, żeby była ona dla Ciebie najkorzystniejsza, skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa!

Leasing finansowy czy operacyjny? Podejmij słuszną decyzję!

Leasing przybrać może dwie formy, które stanowią jego dwa odrębne rodzaje i mogą mieć kluczowe znaczenie dla płynności finansowej całego przedsiębiorstwa, dlatego warto poznać różnice pomiędzy nimi i wybrać ten z nich, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby. Najważniejszą różnicą występującą pomiędzy leasingiem finansowym a operacyjnym jest wliczenie

 • leasingowanego produktu w środki trwałe:
 • leasingobiorcy w przypadku kapitałowego (finansowego),
 • leasingodawcy w przypadku kapitału operacyjnego (bieżącego).

Polscy przedsiębiorcy zdecydowanie częściej wybierają leasing kapitałowy, co wynika stąd, że użytkowane pojazdy, ich serwisowanie oraz utrzymanie w dobrym stanie technicznym, dzięki wpisaniu w środki trwałe przedsiębiorstwa, mogą być wliczane również w jego koszty. Leasing, niezależnie od rodzaju, pokrywany jest miesięcznie w określonej stawce jednak w przeciwieństwie do kredytu możliwym jest wniesienie określonej umową opłaty wstępnej oraz wspólne ustalenie z leasingodawcą wartości wykupu urządzenia. Dużym atutem leasingu (w dowolnej jego formie) jest to, że decydując się na taką możliwość zyskujesz wiedzę dotyczącą ceny wykupu urządzenia z góry, dzięki czemu nie musisz mieć żadnych obaw związanych z tym, że po miesiącach wnoszenia opłat kwota wykupu będzie niewspółmiernie wysoka.

Dlaczego warto nam zaufać?
Doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie gwarancją zaoferowania najlepszych propozycji.
Sieć kontaktów
Współpraca z bankami i instytucjami pozwala na oferowanie optymalnych warunków.
Skuteczność
Gwarancja przyznania finansowania ze względu na kilkaset wcześniejszych realizacji.
Korzystne warunki
Odpowiednia forma kredytowania i dobór wygodnych rat do spłaty.

Leasing czy spłata w ratach kredytowych?

Wybrane urządzenia i pojazdy jako przedsiębiorstwo nabyć możesz nie tylko poprzez leasing, ale również zaciągając kredyt. Warto jest jednak mieć na uwadze, że rata kredytu może rosnąć w zależności od oprocentowania i rośnie od całej wartości danego przedmiotu. Decydując się na leasing, dzięki wniesieniu opłaty początkowej, zmniejszasz koszty, które będziesz miesięcznie ponosić, a dzięki temu, że umowa leasingowa podpisywana jest na kilka lat i pozwala Ci ona na wykup urządzenia w momencie, kiedy te już na siebie zarobiło. Niejednokrotnie zdarza się tak, że koszty leasingu (pomimo większych kosztów na początku i pod koniec umowy) były o wiele niższe niż rat kredytowych, dlatego zastanawiając się nad wyborem którejkolwiek z tych możliwości warto skorzystać z pomocy doradców i specjalistów, którzy wspomogą Cię w wyborze najkorzystniejszej oferty cenowej.

Od wielu lat świadczymy w Żywcu usługi doradcze z zakresu leasingów, kredytów i możliwości odzyskania płynności finansowej przedsiębiorstw – czujesz, że leasing to rozwiązanie, które spełni Twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami i poznaj najatrakcyjniejsze oferty leasingu w Żywcu.

Gdzie nas znajdziesz?
image
Zadzwoń do nas!
Lub zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie!


  Darmowa porada online - wideokonsultacja
  Zapraszamy naszych klientów - adres głównego biura
  bni
  image
  bni connect

  Szukasz kredytu ale nie wiesz od czego zacząć? Zobacz nasz krótki materiał wideo

  Skontaktuj się z nami