Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
krzysztof dudek

O nas

Od samego początku prowadzenia naszej działalności, zajmujemy się pośrednictwem oraz doradztwem kredytowym na najwyższym poziomie. Nadrzędnym zadaniem zespołu jest dysponowanie bardzo bogatą ofertą rozwiązań finansowanych. Z tego względu podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu wieloletniej współpracy z najbardziej popularnymi bankami. Jednocześnie nie jesteśmy na stałe związani z żadną instytucją finansową.

image
image
image
image
image
image
image
image
image

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Podczas wykonywanych obowiązków kierujemy się dbaniem o przekazanie Ci najlepszych ofert. Jeśli jesteś potencjalnym kredytobiorcą i na co dzień mieszkasz w Żywcu, to ta oferta jest dla Ciebie. Dzięki temu możemy zaproponować Ci najwyższą jakość świadczonych usług.

Jeśli wybierzesz współpracę z nami, możesz mieć pewność dostępu do ofert wielu instytucji finansowych. Właśnie dlatego łatwiej nam będzie wspólnie wybrać korzystną dla Ciebie propozycję. Oferujemy porównanie wszystkich najważniejszych aspektów, które składają się na wybrany kredyt, w tym między innymi: jego kształt, marża, prowizja, wysokość raty, okres kredytowania, ubezpieczenie, a także wysokość odsetek. Nasi doradcy zajmą się bezpłatnym porównaniem otrzymanych dla Ciebie propozycji, a wybór ostatecznej oferty to sposób na duże oszczędności czasu, energii i przede wszystkim pieniędzy.

Nieodłącznym elementem prowadzonej działalności pozostają kontakty z najważniejszymi instytucjami finansowymi. W ten sposób mamy ogromną przewagę i pod naszymi skrzydłami znacznie łatwiej ubiegać się o najlepszą formę finansowania. Gwarantowane usługi charakteryzują się dużą skutecznością, a podczas wykonywanych obowiązków kierujemy się hasłem, że Twój sukces, jest naszym sukcesem. Właśnie z tego względu dbamy o pełne zadowolenie ze świadczonych usług. Skorzystaj z kontaktu z nami za pomocą maila lub telefonu. W trakcie rozmowy udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości, jakie pojawiły się do tej pory i są związane z kredytami.

Kim jesteśmy? - poznaj specjalistów
image
01/04
Joanna Cieślar

Jak pomagam:

Analizuje oferty, pomagam zgromadzić niezbędną dokumentację, kontaktuje się z deweloperem i z rzeczoznawcą majątkowym, pomagam uzupełnić wnioski, odpowiadam na pytania analityków oraz tłumaczę „z bankowego na polski”.

Co mnie wyróżnia:

Wyróżnia mnie duża skuteczność w pracy, jak i indywidualne podejście do każdego klienta.

Za co klienci mnie lubią:

Klienci lubią mnie za indywidualne podejście, zaangażowanie, skuteczność oraz dużą wiedza merytoryczna zdobytą podczas mojej wieloletniej pracy w branży.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych dla Klientów indywidualnych (budowa, rozbudowa, remont, zakup na rynku pierwotnym (od dewelopera) i na rynku wtórnym, konsolidacja zobowiązań, pożyczka na dowolny cel

Szkoły:

Wyższa szkoła bankowości i finansów w Bielsku-Białej na wydziale gospodarki nieruchomościami, od 2000r w bankowości, od 2006r kredyty hipoteczne. Pracowałam na stanowiskach zarówno doradcy klienta jak i analityka w dziale kredytów hipotecznych

Joanna Suchyta
02/04
Joanna Suchyta

Jak pomagam:

Pomagam spełniać plany moich klientów o własnym domu, mieszkaniu, poprzez pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach. Bezpłatnie przeprowadzam moich klientów przez cały proces kredytowy: liczę zdolność, pomagam przebrnąć przez wszystkie formalności związane z kredytem, odpowiadam na pytania analityków, a to wszystko po to, aby moi klienci podczas procesu kredytowego wybierali kolory farb na ściany, a nie przejmowali się kredytem.

Co mnie wyróżnia:

Indywidualne podejście do każdego klienta, wiedza merytoryczna, pełne zaangażowanie w każdy temat.

Za co klienci mnie lubią:

Klienci doceniają najbardziej moje zaangażowanie oraz skuteczność działania, dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, jest to nie tylko moja praca, ale również moja pasja.

Szkoły:

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

image
03/04
Krzysztof Dudek

Jak pomagam:

Najważniejsze to przede wszystkim słucham, …. słucham co maja do powiedzenia nasi klienci i szyjemy rozwiązania na ich miarę a nie narzucamy im gotowych rozwiązań rynkowych

Co mnie wyróżnia:

Wyróżnia mnie indywidualne podejście do klienta. Nasza umowa o współpracę zawarta jako success fee. Jeśli klient otrzymuje to co zamawia to wtedy otrzymujemy wynagrodzenie. W przeciwnym razie całą obsługę ma w prezencie.

Za co klienci mnie lubią:

Za niestandardowe rozwiązania, które przybliżają ich i firmy do sukcesu jakim jest realizacją biznes planu. Klienci cenią robię nietuzinkowe rozwiązania i pracę na 200%.

W czym się specjalizuje:

Jak nikt inny czytam bilanse i wymyślam strategię pozyskania finansowania obcego dla firm. Jestem autorem nie jednego biznes planu który zakończył sie sukcesem i trwa po dzisiejszy dzień. Głównie współpraca z firmami o przychodach powyżej 10 mln rocznie.

Szkoły:

Wyższa szkoła zarządzania marketingowego i języków obcych w Katowicach, wydział finanse. Wyższa szkoła informatyki w Bielsk-Białej.

Sonia Kocemba
04/04
Sonia Kocemba

Jak pomagam:

Z wieloma moimi klientami spotykam się jeszcze przed zakupem mieszkania czy decyzją o budowie domu. Towarzyszę im od momentu decyzji o wystąpienie z wnioskiem o kredyt aż do momentu całkowitej wypłaty kredytu a zdarza się że jeszcze i po tym czasie. Służę swoją wieloletnią wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie kredytowania budownictwa mieszkaniowego.

Co mnie wyróżnia:

Dociekliwość i dążenie do zrealizowania celu jakim jest decyzja kredytowa pozytywna.
Bardzo często trafiają do mnie Klienci, którzy już próbowali uzyskać kredyt hipoteczny, ale z jakiegoś powodu otrzymali odmowę kredytowania. W większości przypadków wnioski kończy pozytywna decyzja kredytowa.

Za co klienci mnie lubią:

Klienci lubią mnie za dyspozycyjność – staram się dopasować do możliwości czasowych Klienta oraz do preferowanej formy kontaktów a także za niestandardowe podejście do tematów.

W czym się specjalizuje:

Moja specjalnością są kredyty hipoteczne dla Klientów indywidualnych, służę także wsparciem w zakresie kredytów gotówkowych oraz kredytów/pożyczek dla firm.

Szkoły:

Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej
Akademia Rolnicza w Krakowie

image
1790
Udzielonych kredytów
16
Lat doświadzenia
3321
Zadowolonych klientów
100%
Satysfakcji
Gdzie nas znajdziesz?
image
Zadzwoń do nas!
Lub zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie!


  Darmowa porada online - wideokonsultacja
  Zapraszamy naszych klientów - adres głównego biura
  bni
  image
  bni connect

  Szukasz kredytu ale nie wiesz od czego zacząć? Zobacz nasz krótki materiał wideo

  Skontaktuj się z nami